Značky Počet značiek: 9

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
 • Armusa

  Spoločnosť Armusa získala počas mnohých rokov početné ocenenia v národných aj medzinárodných športových súťažiach, ktoré posilnili jej pozíciu na trhu športových nábojov.Armusa patrí medzi popredné a najúspešnejšie firmy v posledných štyroch desaťročiach v športovej aréne.

  www.carmusa.com, info@carmusa.com

 • Artina

  Tradičné remeselné spracovanie cínu v kombinácií s klasickým materiálom.

  Dnes je spoločnosť ARTINA popredným výrobcom cínových výrobkov a je držiteľkou neoceniteľnej zbierky originálnych výrobkov. Skúsenosť a láska k materiálu a remeslu vytvárajú osobitné a unikátne predmety s charakterom.

  www.artina.at,  office@artina.at

 • ARXUS

  Čižmy Arxus sú vyrobené zo 100% prírodného kaučuku, aby sa dosiahla dlhá životnosť výrobku a silná odolnosť voči vonkajším nárazom. Nepoužívajú sa žiadne chemické prísady, len farbiaci pigment a aditíva, ktoré sú potrebné a povolené v procese výroby.

  www.arxus.se, info@arxus.se

 • Chevalier

  Firma Chevalier pôsobí na trhu s poľovníckymi odevmi od roku 1950 a vždy sa riadila mottom "kvalita a majstrovské umenie". Táto tvrdá a precízna práca viedla k vybudovaniu svetovej značky, ktorá je symbolom kvality, spoľahlivosti a módy vo svete poľovníckych odevov. V súčasnosti  Chevalier vyrába  produkty, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky klasického i moderného lovca.

  www.chevalier.se,  chevalier@chevalier.se

 • ELEY

  • Náboje ELEY sa začali vyrábať ešte v roku 1828. Tento rok je to už 190 rokov čo sú na trhu. Tieto náboje používa veľa športových strelcov po celom svete na profesionálnu streľbu.

   ELEY Group Ltd – Selco Way, off First Avenue, Minworth Industrial Estate, Minworth, Sutton Coldfield, West Midlands, England, B76 1BA

   www.eley.co.uk

 • GGG

  Akciová spoločnosť Giraitės Ginkluotės Gamykla( GGG )je jedným z najmodernejších výrobcov munície na svete s využitím inovatívnych technológií a moderného vybavenia. Hlavnou činnosťou závodu je výroba civilnej a vojenskej munície, ako aj kazetových komponentov.

  www.ggg-ammo.lt info@ggg-ammo.lt

 • HELLE

  Nože svetoznámej značky Helle sú stále ručne vyrábané v Nórskej oblasti Sognefjorden (Holmedal). Pri ich výrobe sú používané staré tradičné postupy a len tie najkvalitnejšie materiály ako sú drevo, kosť, koža. Ušľachtilé nerezové ocele sú precízne kalené na tvrdosť 58 HRC. Vybrané modely nožov Helle majú čepele zhotovené sendvičovou metódou, keď čepeľ tvoria viacero druhov oceli. Stredný rezný plát ocele má vysokú tvrdosť a rezavosť (veľmi vysoká odolnosť proti opotrebovaniu). Druhý, v sendviči použitý materiál, nože sú tak odolné proti vyštrbeniu ocele a extrémne húževnaté, taktiež odolné proti zlomeniu noža a inému mechanickému poškodeniu. Nože Helle sú veľmi vhodné pre tú najnáročnejšiu prácu. Rukoväť noža je z švédskej brezy a je tlakovo impregnovaná proti vlhkosti. Nôž je dodávaný v exkluzívnom darčekovom balení vrátane kvalitného koženého púzdra, handričky na čistenie a certifikátu.

 • Hornet Holešov s.r.o.

  Firma Hornet Holešov s.r.o je dlhoročný výrobca asfaltových terčov. .

  V dnešnej dobe táto firma vyrába pri nepretržitej prevádzke na dvoch linkách až 40miliónov terčov ročne.

  web:www.hornetholesov.cz, email: target@hornetholesov.cz

 • Norma Precision AB

  Náboje pre profesionálnych poľovníkov

  www.norma.cc

  www.norma-usa.com

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop