Dodacie podmienky

Dodacie podmienky sú súčasťou Všeobecných obchodných podmienok. Výňatok (kapitola 4):

Pri dodaní Vami objednaného tovaru môžete využiť tieto spôsoby dopravy:

  1. Slovenská pošta a.s. (1.trieda dobierka)-Cenu za dodanie balíka hradí kupujúci, jej výška je stanovená na 6 Eur a bude pripočítaná k celkovej cene tovaru. Neúčtujeme žiadne iné poplatky a ani balné. Dodanie do 48 hodín od odoslania zásielky.
  2. Kuriér Slovak Parcel Servis s.r.o., dobierka – Cenu za dodanie balíka hradí kupujúci, jej výška je stanovená na 6 Eur a bude pripočítaná k celkovej cene tovaru. Neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky a ani balné. Dodanie do 24 hodín od odoslania zásielky. Kuriérska služba Vás bude telefonicky kontaktovať  a dohodne si s Vami čas a miesto prevzatia objednávky. Spoločnosť SPS prevádza tri pokusy o doručenie. O každom neúspešnom pokuse Vás spoločnosť SPS informuje prostredníctvom oznámení. Pokiaľ nie je ani tretí pokus úspešný, produkt bude vrátený späť.
  3. Osobný odber na predajni Artemis  v Komárne, Jókaiho 21- Zadarmo

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. Pri objednávke do zahraničia Vám vypočítame cenu prepravy individuálne, podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame.

Dodacia lehota je najneskôr do 5-8 dní po obdržaní objednávky. Tento termín je hraničný, zvyčajne Vám tovar príde do 3 pracovných dní. V prípade špecifických požiadaviek na tovar, ktoré nemáme v ponuke a budeme Vám ho schopní zabezpečiť, sa termín predlžuje z dôvodu, že väčšinou ide o tovar, ktorý nám dodávajú zo zahraničia, a preto sa aj dodacia doba predlžuje. O zmene dodacej doby vás budeme informovať pri potvrdení objednávky. V takomto prípade si však vyžiadame Vaše odsúhlasenie. Ak si objednáte tovar, ktorý výrobca vypredal, prípadne z akýchkoľvek dôvodov stiahol z predaja a neinformoval nás o tom, okamžite po zistení tejto skutočnosti Vás budeme kontaktovať( e-mailom, prípadne telefonicky). Pri vyexpedovaní tovaru je kupujúci informovaný, aby sa mohol pripraviť na prevzatie tovaru. Internetový obchod sa zaväzuje dodať tovar kupujúcemu na adresu, ktorú uviedol v objednávke ako miesto doručenia.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop