Predstavenie spoločnosti

Artemis bola grécka bohyňa lovu, ochrankyňa lesov a divej zvery, preto niet divu, že práve Artemis je názov našej predajne a aj e-shopu. 

Pod názvom Artemis sa skrýva dlhoročná prax v oblasti poľovníctva. Naša kamenná predajňa bola otvorená ešte v roku 1991 a v roku 2007 sme začali poľovnícke potreby predávať aj cez internet. Dnes sme úspešná firma, ktorá ponúka len kvalitné a rokmi overené značky.  V našej  ponuke nájdete široký výber  poľovníckych potrieb, kvalitné oblečenie a obuv pre poľovníkov, ale máme v ponuke aj rôzne darčekové predmety a doplnky do domácnosti s poľovníckou tematikou.  

Sme výhradný dovozcovia značiek:  Chevalier (oblečenie pre poľovníkov), Norma, Eley, Armusa (strelivo) a Helle (nože) pre Slovenský trh.

Zabezpečujeme veľkoobchod aj maloobchod.

Každý poľovník, ale aj milovník prírody si potrpí na kvalitné a odolné oblečenie vhodné do terénu ale aj na vychádzku. Preto sa neoplatí podceniť výber oblečenia ako aj výstroja. Len v kvalitnom oblečení sa budete cítiť komfortne a bezpečne a budete si môcť užiť poľovačku, alebo výlet do prírody s radosťou a bez zbytočných obáv. V našej ponuke nájdete poľovnícke oblečenie aj na bežné aj pre profesionálne použitie. Tieto značky sú už rokmi overené nami ako aj spokojnými zákazníkmi v rôznych kútoch sveta. Výrobcovia sa snažia o to aby boli ich výrobky nie len funkčné a bezpečné ale aj moderné. Ak si vyberiete z našej širokej ponuky oblečenia  aj tovarov určite to neoľutujete  a dúfame, že si na nás spomenie vždy ak budete niečo potrebovať z poľovníckych potrieb a oblečenia. Našu ponuku tovarov pravidelne obmieňame a dopĺňame podľa aktuálnych katalógov našich dodávateľov.

V prípade, že ste sa o nás nedozvedeli to, čo Vás zaujímalo alebo o Vami vybranom tovare, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám odpovieme.

Tešíme  sa na Vašu objednávku, u nás si určite vyberiete. Prajeme príjemné nakupovanie.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop